Zákaznícka podpora:0905 133 242

Koláčik šťastia - Vaše vlastné odkazy - priesvitný obal

Novinka Tip
Neohodnotené
€0,60 / ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
21.2.2020

Chutný koláčik šťastia v priesvitnom obale s Vašími vlastnými odkazmi vo vnútri koláčika!  Vyrobený je z kvalitných surovín, čo mu dodáva naozaj neodolateľnú chuť. . Prevedenie v priesvitnom obale pôsobí decentne a milo, pričom ochranný obal udrží váš koláčik šťastia svieži celé mesiace. Prekvapte svojich blízkych originálnym  spôsobom, ktorý tu je s nami už celé stáročia. Koláčiky šťastia s Vašimi vlastnými odkazmi vieme pri počte do 300 kusov vyrobiť len v priehľadnom obale. Na koláčiky Vám vieme vyrobiť aj nálepky.

Pri vyššom počte Vám vieme ponúknuť aj 11 ďalších farieb obalov a rovnako jednofarebnú alebo dvojfarebnú potlač koláčikov. Viac informácii nájdete v sekcii Reklamné koláčiky šťastia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chutný koláčik šťastia v priesvitnom obale s Vašími vlastnými odkazmi vo vnútri koláčika!  Vyrobený je z kvalitných surovín, čo mu dodáva naozaj neodolateľnú chuť. . Prevedenie v priesvitnom obale pôsobí decentne a milo, pričom ochranný obal udrží váš koláčik šťastia svieži celé mesiace. Prekvapte svojich blízkych originálnym  spôsobom, ktorý tu je s nami už celé stáročia. Koláčiky šťastia s Vašimi vlastnými odkazmi vieme pri počte do 300 kusov vyrobiť len v priehľadnom obale. Na koláčiky Vám vieme vyrobiť aj nálepky. Minimálny odber je 50 ks.

Pri vyššom počte Vám vieme ponúknuť aj 11 ďalších farieb obalov a rovnako jednofarebnú alebo dvojfarebnú potlač koláčikov. Viac informácii nájdete v sekcii Reklamné koláčiky šťastia.

 
Minimálny odber 50ks.
Príchuť: Vanilková
Obal: Priesvitný  8 cm x 6 cm
Texty: Vaše vlastné

Trvanlivosť: 7 mesiacov

 

Zloženie:
pšeničná múka, cukor, glukózový sirup, emulgátory:  sójový lecitín,  repkový olej,  ochucovadlo, soľ, kypriaci prostriedok: sóda bikarbóna
Alergény: pšenica, sója

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Koláčiky šťastia
Hmotnosť: 0.5 kg